7 Bölge 7 Renk Kültür ve Sanat Festivali Güzel Görüntülere Vesile Oldu

Karaman dernekler federasyonu,İstanbul Karamanlılar derneği, İstanbul Bağcıar”da etkinlik alanında Ramazanı şerif boyunca kurduğu standında gelen misafirlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadı.

Bağcılar Belediyesi Balkanların ve Anadolu’nun rengini, desenini ve tarihi değerlerini bünyesinde barındıran Derneklerin “7 Bölge 7 Renk Kültür ve Sanat Festivali Bağcılar Kirazlı Metro İstasyonu Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Festival’in ilk gününde Karaman dernekler federasyonu programında yöresel sanatçılar, Konya kaşık ekibi seslendirdiği türkülerle ve gösteriler ile davetlileri coştururken, halk oyunları gösterileri de ilgiyle izlendi.

Dernek Başkanı Rafet Akdaş yaptığı açıklamada:

“Programa İstanbul Milletvekilleri, Bağcılar Belediye Başkanı, Bağcılar Kaymakamı ilçe başkanları Milletvekili adayları, Karaman dernekleri federasyonu üye dernekleri ve dernek başkanları etkinlik alanda bulunan diğer il ilçe dernek başkanları ve üyeleri hemşehrilerimiz bizleri yanlız bırakmadılar katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.


Finalde ise bayram sonrası katılımcılara memleketimizi tanıtmak fırsatımız oldu bu vesile ile yaklaşan seçimlerin ülkemize memleketimize hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Bizlere böyle bir fırsatı veren her daim yanımızda olan memleketimimiz tanıtımında destek olan Bağcılar Belediye Başkanımız sayın Lokman Çağırıcı ve ekibine teşekkür ederiz. ” dedi.

Karaman dernekler federasyonu ,İstanbul Karamanlılar dernek Başkanı Rafet Akdaş

, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.