Diriliş Ertuğrul Dizisinde Yine Veda

TRT ekranlarının reyting kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’da

Bahadır Beye hayat veren Ertuğrul Postoğlu ve oğlu rolündeki Gürbey İleri, bugün yayınlanacak yeni bölümde diziye veda edecek.

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni olan dizisi Diriliş Ertuğrul, 102. yeni bölümü ile milyonlar tarafından bekleniyor. Samsa’nın karakterinin ölümünün ardından intikam almak için yemin eden Ertuğrul Bey, Ares ve Bahadır’a karşı çetin mücadele verecek.

2 OYUNCU DAHA VEDA EDECEK

Geçtiğimiz 101. bölümde Samsayı canlandıran Melih Özdoğan, Titan tarafından öldürülerek diziye veda etmişti. Yeni gelişmelere göre ise 2 oyuncu daha Diriliş Ertuğrul’a veda edecek.

 


BAHADIR, BEYLİĞE KURULDU

 

Mancınık yerini basan Titan ve adamları da bütün mancınıkları yakmış ve Samsa ve orada bulunan bütün alpleri öldürmüştü. Bahadır bu kargaşada kaçıp Çavdar Obası’na gitmiş ve beyliğe kurulmuş;

Ertuğrul ise mancınık yerine vardığında dehşetli manzarayla karşılaşmıştı.

 

AMAÇLARI ERTUĞRUL’U ÖLDÜRMEK 

 

Bir sonra ki  bölümde ise hain Ares ve Bahadır Bey birlikte olup Ertuğrul’u öldürmek için plan kuracaklar. Mancınık işinin bozulmasıyla Ertuğrul Bey yeni bir plan kuracak. Ares ise Titan’ın başarısı kutlamak için çok iyi bir tören yapacak.

Mancınık işini çözen Ares’in planları tıkır tıkır işlemektedir.

Obada ise şehitlerin üzüntüsü vardır.

 

ASLIHAN VE TURGUT’A NE OLACAK?

 

Çavdar obasını ele geçiren Bahadır Bey ve oğlu, Turgut Alp ile Aslıhan’ı esir alır. Sancar’ın Turgut’a kılıcı salladığı sırada Ertuğrul Bey ve alplerinin içeriye girmesi bekleniyor.

Ertuğrul, Bahadır Bey’in yaptığı hilekar baskını öğrenir öğrenmez Alpleri ile birlikte zaman kaybetmeden son soluğu Çavdar obasında alır. Ertuğrul’un söylediği sözlere sinirlenen Sancar ve Bahadır saldırmaya başlayacak. Bahadır Bey, Uçbeyine kılıç çekmiştir ve sürgüne yollanan oğlu Sancar’a da sahip çıkmıştır.

 

Yani Ertuğrul’un Bahadır ve Sancar’ı öldürmesi için önünde hiçbir engel kalmaz..

 

Bahadır Bey bu sahnede gözlerini yumar ve ölümünü bekler. Ertuğrul Bey’in kılıcının durması mümkün değildir. Dizide 4. Sezondan itibaren rol alan Gürbey İleri ve Ertuğrul Postoğlu’nun gelecek bölümde diziye veda etmesi bekleniyor. Ertuğrul Postoğlu, Candar Bey’in kardeşi (Bahadır Bey) karakterini, Gürbey İleri ise (Sancar) karakterini canlandırıyordu.

 

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.