Hakkımızda

YENİ TAKVİM İLE HABERLERİ DAHA YAKINDAN TAKİP EDİN 

Türkiye’nin ulusal bazda haber anlayışının diğer sitelerden ve gazetelerden farklı olarak tarafsız, ilkeli ve en önemlisi olarak siz değerli okurlarımız için sitemizde başka hiç bir sitede olmayan özellikler bulunmaktadır. Sitemiz tüm türkiyedeki nöbetçi eczanelere kapı açmaktadır. Ayrıca türkiye’de bulunan belli başlı halk otobüs saatleri ve güzergahları yenitakvim.com adresinde barındırmanın gururuyla yaşıyoruz. 

Yenitakvim.com sitemiz bünyesinde ; 

Son dakika haberler başta olmak üzere, Din haberleri, Teknoloji haberleri, Asayiş haberleri, Spor haberleri, Ekonomi haberleri, Sağlık haberleri, Eğitim haberleri, Hava durumu, Siyaset haberleri ve Magazin haberlerine kapı açmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısını katlayan Yenitakvim.com sitesi içeriğini kullanıcılara açık bir dilde hitap etmiştir. Sitemiz içerisindeki bütün yazılar(haber, makale…) kesinlikle kopya metin değildir, başka sitelerden alıntı değildir. Medya haberleri üzerinde adını altın harflerle yazdırmaya iddialı Yenitakvim.com adresi editörleri haber içeriklerinde konuyu olduğu gibi hiç bir siyasi görüş olmadan veya taraf  bulundurmak sizin açık bir dilde siz değerli okurlarımıza iletmeye devam etmektedirler. Yazarlar yazdığı içerikten kendisi sorumludur.

Yenitakvim.com sitesi sadece bir haber sitesi olmakla kalmayıp siz değerli okuyucularımıza sponsorlar eşliğinde bizlere en iyi haber gönderen kişileri seçip ödüllendirmekten gurur duyuyoruz. Sitemize hizmet eden 6 alanda yazar bulunmaktadır. Bu yazarlar sırası ile Spor ve Magazin yazarımız başta olmak üzere Mehmet TOSUN. Siyaset ve Güncel ülke gelişmelerinden sorumlu yazarımız Hasan Hüseyin ÇETİNER. Din ve Tarih hakkında sorumlu yazarımız Ahmet SERT olmak üzere 3 yazar bulunmaktadır. SSL yani https:// uzantısı sertifikası ile siz değerli okurlarımıza güvenli hizmet verilmektedir. Bu sertifika uzantısı sitemizin hosting şirketi tarafından güvenilir olduğunun ispatı olmuştur, bu sayede sitemizde kesinlikle virüs, küfür ve buna benzer cinsellik içeren resim yada yazılara yenitakvim.com sitesinde izin verilmez. Yorum kısmından yapılan yorumlar kullanıcılara ait olduğu için buradaki yazılardan yenitakvim.com sorumlu değildir. Yenitakvim.com basın ahlak ilkelerine en iyi şekilde uymaya ant içmiş ve yerine getirmiştir.


Sosyal medyada da gücünü koruyan yenitakvim.com her geçen gün kullanıcı ve okuyucu kalitesini arttırmaktadır. Sosyal medyadan gelen tüm kullanıcılarımız memnuniyetini ispatlamışlardır. 2 yıldır hizmet vermekten çekinmeyen medya şirketimiz hem Diyanet hem de diğer kurumlardan onay almaya devam ediyor.