Karaman’da Rulman Sapığı

Karaman’da Rulman Sapığı

Karaman’da ismini bile vermek istemediğimiz bir şahıs rulmana (bilyeli teker) cinsel Organını soktu.

Karaman’da yaşayan bekar bir erkek kendisini tatmin etmek için cinsel organını rulman deliğine soktu ve kan dolaşımı durdu. Tam 8 saat boyunca cinsel organına takılı kalan rulman en sonunda çıkmayınca hastanede ameliyat edilerek ancak çıkartıldı.

34 taşında ki bu terbiyesiz kendini tatmin edebilmenin başka yollarını aramaksınız araçlarda tekerleklerde kullanılan rulmanı kullanmak istedi. Kullanmasına kullandı ama sonuç olarak cinsel organını da oradan çıkartamadı. Değişik bir fantezi deneyen adam 8 saat o şekilde kalınca doğal olarak kan dolaşımı da durdu.

Doktorlardan yapılan açıklamaya göre o rulman cinsel hayatının durmasına neden oldu.

Ameliyatı Tam 2 Saat Sürdü

Karaman’da hastanede tedavi altına alınan şahısın rulman ile mastürbasyon yapmak istediği öğrenildi. Sıkışmadan dolayı kan dolaşımı duran adamın cinsel hayatının ise sona geldi.


Kendi başına çıkartamayıp durumu arkadaşlarına bildiren şahıs arkadaşlarıyla birlikte Karaman Devlet Hastanesine gitti. Tedavi altına alınan rulman hastası 34 yaşındaki adam 2 saatlik cerrahi operasyon geçirerek rulman’dan kurtulabildi.

Şeytana Uymuş

Şeytana uydum ifadesini kullanan şahış Karaman Devlet Hastanesi’nde 1 günlük üroloji bölümünde müşade altına alındı. Burada ki tedavisinin ardından taburcu edilen şahısın cinsel organındaki eziklerden ve zedelenmeler sonucu cinsel yollarında ki işlem gören organların zarar görmesi sebebiyle cinsel işlevini kaybetti öğrenildi.
Bu olaya benzer bir olay ise Bursa’da yaşanmıştı. Damacanaya tecavüz eden su dağıtıcısı asansörde yakalanınca şeytana uydum dememişti.
Damacana olayına bile alışamayan Türk halkı rulman olayını nasıl karşılayacak?
Türk askerleri cephelerde mücadele verirken bunlar burada nelerle uğraşıyorlar?

 Rulman Nedir?

Genel olarak araçların tekerleklerinin dönmesini sağlayan çelikten yapılmış içerisinde çelik bilyeleri olan tekere yardımcı içi yuvarlaklı bir sistem.

Yorumlar

dört ayaklı bilyeli diye tabir edilen asfalt yolda yokuş yukarı kayar sabahtan akşama kadar arkadaşlarla eğlenirdik.neydi o günler.en azından rulmanlara sulanan bi nesil değildik..milletçe sonumuz hiç iyi değil yakında inşaat kolonlarına duvarlara elektrik direklerine kaldırım taşlarına sulanırsak hiç şaşmam.. şeklinde yorumlar yapıldı.

Yeni Takvim‘i Takip Edin Gündemi Kaçırmayın

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.