Kayınpeder Damada Aşık Oldu

Bunu da gördük! Kayınpeder Damada Aşık Oldu, Kızının evliliği sonlanmış oldu

İstanbul’da yaşanmış olan vaka herkesi hayrete düşürdü. Kayınpeder, damada aşık oldu, hatta iddiaya bakılırsa bunun için 3 yaşındaki torununu bile kullandı.

M.K ile sevgilisi E.K., 2012 senesinde evlendi ve bir yıl sonra da bir kız çocukları oldu. Sadece kısa sürede çift arasında geçimsizlik baş göstermeye başladı. İddiaya göre kayın peder Y.I. Tam da bu dönem damadı E.K’ye karşı duygusal ilgi duymaya başladı. Zamanla bu ilgi aşka dönüştü.

Sözcü’den Şeyma Ulusoy’un haberine bakılırsa; kayın pederinin damadına karşı bu yaklaşımından dolayı karı-koca olan M.K. ile E.K.’nin birlikteliği de sarsılmaya başladı. Evde sık sık yaşanan tartışmalar yüzünden M.K. çocuğunu da alarak, kocasının aşkının kısaca babasının evine gitmek zorunda kaldı. Bir süre sonra ayrı yaşamaya başlamış olan çift boşanma kararı aldı.

Henüz boşanma davası açılmadan önce kayın peder Yaşar I. 2016 senesinin Ağustos ayından Eylül ayına kadar damadına duygusal anlamda ilgi duyduğunu, kendisini deliler şeklinde sevmiş olduğuna ilişkin telefon mesajları gönderdi.


“BEN SANA ASLA İHANET ETMEDİM”

Damadında karşılık bulamayan kayın peder “Sana hakkımı helal etmiyorum, ömrün boyunca sevgiye muhtaç yaşa, karşılık göremese de sevgimin yerini birileri alır. Tanrı şahit ben 24 Şubat 2012’den bu güne kadar asla sana ihanet etmedim” iletisini attı.

İNTİKAM İÇİN TORUNUNU KULLANDI!

Boşanma davası açıldıktan sonrasında da M.K. 3 yaşındaki kızıyla babası Yaşar I.’nın evine taşındı. Aşkına karşılık bulamayan çılgın kayınpeder Yaşar I., damadını kızdırmak ve öç almak için sergilediği iğrenç oyuna torununu da alet etti. Yatakta yarı çıplak torunuyla çektiği fotoğrafları toplumsal medya üzerinden damadı E.K.’ye yolladı. Bunun üzerine damat fotoğraflarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulundu.

KAYIN PEDERİN CİNSEL VE DUYGUSAL EĞİLİMİ VAR

Avukat aracılığı ile savcılığa verilen dilekçede şu ifadeler yer aldı “Müvekkilim ve eşinin 3 yaşlarında bir kız çocukları vardır. Müvekkilim sürekli evden kaçan, eşinin, çocuğu da alıp kendi ailesinin yanına götürmesine ve orada kalmasına her ne kadar karşı koymaya çalışsa da engel olamamış, bu süreçte kendisi de darp edilmiş ve bir çok kez de haksızlığa uğramıştır. Şüpheli kayın pederin cinsel eğilimi belli olmamakla birlikte müvekkilime yani damadına karşı cinsel ve duygusal bir ilgi duymaktadır. Esasen boşanma davasının temelindeki mevzu da şüpheli kayın pederin müvekkile karşı bir duygusal ilgi duyması, sürekli cinsel anlamda rahatsızlık etmesi ve boşanma davasının davalısı M.K.’nin de bu durumu bilmesine karşılık eşinin destekçisi olmayıp, kendi babası Y.I’nın yanında yer verilmiştir.”

TORUNUYLA YARI ÇIPLAK FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

arzu çenin devamında kayın pederin damadına karşı giriştiği öç alma oyuna torunun nasıl alet ettiği ise şu şekilde dile getirildi; “Şüphelinin, çocuğuna karşı olan ahlaksız ve vücut bütünlüğünü ihlal eder özellikte ve müvekkilimi kışkırtmak amaçlı olarak çocuğu ile çıplak halde fotoğraf çekilmesi, minik çocuğun dudağından öpmesi ve üstelik bu anda 3 kişinin de fotoğraf çekerken yanlarında olması… küçük çocuğun cinsel istismarı şüphesini tarafımızda doğurmaktadır”

“18 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ”

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmanın ardından kayın peder Yaşar I. Hakkında torununa karşı “Çocuğun cinsel istismarı” kabağından 18 yıla kadar hapis istemiyle ağır ceza mahkemesinde dava açıldı.

“BENİ VE KIZIMI AĞIR İTHAMLA SUÇLAMIŞTIR”

Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada hakkında suçlamaları kabul etmeyen sanık kayın baba Yaşar I. “Ben 50 yaşındayım. Benim torunumdur. 5 çocuğum vardır. Ek olarak 5 tane de torunum bulunmaktadır. Suçlamayı asla bir şekilde kabul etmiyorum. Huzurdaki E. K.’nin kızımla aralarında boşanma davası vardır. Beni ve kızımı ağır ithamlarla rahatlattırmıştır. Ayrıca beni eş cinsellikle itham etmiştir. Kızım da kendisini bu şekilde itham etmiş ve kızım daha sonra bana sığınmıştır. Boşanma davası açıldıktan 4 ay sonrasında bu şekilde bir suçlama yapıldı. Suçlamayı kabul etmiyorum. Benim facebook’un o zaman hacklenmişti. Ek olarak android telefon kullanmıyordum.” diyerek suçlamaları kabul etmedi.

“KIZIMIN VELAYETİNİ ALABİLMEK İÇİN BABAMA BÖYLE BİR SUÇ ATTI”

Müşteki olarak davada yer edinen minik kızın annesi, babası ile alakalı suçlamaları reddederek; “Sanık benim babamdır. Katılan E.K. De benim eski eşimdir. Halen boşanma davamız da devam ediyor. Kızımın velayetini alabilmek için babama böyle bir suç atmış mutlaka bunu kabul etmiyorum. Ayrıca kızıma da herhangi bir istismarı yoktur. Benim babamdan şikayetim yoktur. Babama karacılık attığı için eşimden şikayetçiyim. Benim kızıma bir şey olsa tüm sorumluluğu bendedir. Kesinlikle böyle bir olay olmamıştır . Ben onun annesiyim öyle bir şey olsa çocuğumu korurum” dedi.

”HATIRA OLSUN DİYEREK FOTOĞRAFINI ÇEKTİ”

Mahkeme tarafınca şikayete konu fotoğraflar kendisine gösterilen anne M.K., fotoğraflara şu şekilde izahat getirdi; “2015 yılında bu fotoğrafları kendisi çekti. Babamın dalağı yoktur. Bundan dolayı rahatsızlandı. Yatak odasında yatıyordu. Vücudunda yaralar çıkmıştı. Ben annemlerle kahvaltı hazırlıyordum. Hatıra olsun diyerek fotoğrafını çekmiştir. Vaka bu şekilde olmuştur.”

“EŞİM BABASININ ATTIĞI AŞK MESAJLARINI SİLDİ”

Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada damat E.K. Beş yıldır evli olduklarını ve evlilikleri sırasında irdelemenin genelde eşinin babasının aralarını bozması yüzünden çıktığını belirterek şunları söylemiş oldu, ” Eşimin babası farklı telefonlardan arayarak devamlı kızına ‘Kocan seni başka erkeklerle aldatıyor’ diyerek eşcinsel olduğumu ima ediyordu. Ben eşime ‘Savcılığa gidelim telefonda ileti kayıtları var’ dedim.

Ancak eşim telefondaki mesajları sildi. İş yerinde de aynı söylentiyi yayarak beni rezil ettiler. Bir kere yine eşimle bu durumlar yüzünden tartıştık kayın babam yine ‘Seni seviyorum sizi ayıracağım , kızıma her şeyi yazacağım’ şeklinde mesajlar attı. Bu mesajları ve cinsel tacizleri karakola giderek şikayetçi olmak istedim ama eşim şikayetçi olmadı. Eşim yanımda olursa başaracağıma inandım. Aileme bile anlatamadım söylemiş olduğum zamanda eşim tüm mesajları silmişti.

Eşimin babasının beyanları doğru değildir. Mesajları kendisi atıyordu.”

İŞTE O AŞK MESAJLARI

Kayınpeder Y.I.’nın damadı E.K’ye toplumsal medya üzerinden attığı iddia edilen mesajlar;

“Sevdim be tosunum”

“Sevdim… İnsan hayatta bir kere sever, ikincisi olmaz. Sevdim seni ben deliler benzer biçimde hala da seviyorum.”

“Bilmiyorum sana ben kavuşur muyum sevda.”

“Kendine iyi bak içinde sevgi olmayınca zorlamanın bir anlamı olmuyor. Benim sevmem sadece bu sevgiyi ayakta tutmaya yetmez. Telefonu açmış olduğundaki ses tonu bana karşı içinde hiçbir şey olmadığı gibiydi. Rahatsızlık verdim benimki aptallıktı.

HOŞCAKAL.”

“Doğum günün mübarek olsun sen sevmesen de ben seviyorum seni”

“Yaşatacak da sensin şimdi bitirecek de sensin. Sen ne hatalar yapmış oldun bir düşün. Ama şunu unutma inan veya inanma 24 Şubat 2012’den bu güne kadar asla sana ihanet etmedim. Sevdim be tosunum.”

“Tek bir yanıt paşam valla ne kırılırım ne de kızarım, yalnız kabahatu kendimde bulurum. Bitir bu acıyı öyle yahut bu şekilde.”

“Sevgi görmüş olsan onun bunun kucağında gezmezsin. Allaha havale ettim bigün o denli pişman olacaksın ki istesen de yanında olmayacağım. Bugünkü tarihi unutma bendeki sevgiyi tamamlamış olduğin tarih bu tarih.”

Yeni Takvim

, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.