Modern Romantikerle Boheme

Güzel ve gösterişli mücevherlerin yerini kuşkusuz modern bir Montblanc alabilir. Eğer bir saatten fazlasını bekliyorsanız, Montblanc’ın en yeni serisi Bahome sizin için doğru adres.

Modern çağın özgür kadınlarına en göz alıcı aksesuarların yerine zahmetsizce geçebilen, sade ve sofistike çizgiler sunan Bahome koleksiyonu gerçekten göz alıcı. Hafif kavisli parlak kasası, oyulmuş soğancık kron ve ışıltılı elmaslarla süslenmiş Bohème koleksiyonu, saat tutkunlarına geleneksel ve dekoratif özel tekniklerle servis ediliyor. Bununla birlikte Bohème çiçekli Arabik sayılara, yaprak şekilli akrep ve yelkovana, artan noktalı dakika skalalarına ve saat zillerine sahip.

Bohème saatlerinde yeniden canlanan ay evresi göstergesi Ay’ın Güneş tarafından aydınlatılan ve Dünya’dan görülebilen kısmını sergiliyor. Geceyi yıldızlarla bezeli koyu mavi bir gökyüzünde asılı duran Ay motifi sembolize ederken; gündüz vaktini, açık mavi bir gökyüzü ve altın sarısı güneş sembolize ediyor.

Eski saat tekniklerinden biri olan gündüz/gece modeli Bohème, romantizm seviyesini yükselterek kadınların ilgi oldağı oluyor.

Montblanc’ın fonksiyonel ve romantik yeni saat koleksiyonu Bohème, modern kadınların arzuladığı bir saat olma yolunda adım adım ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir