Recep İvedik 6 Beklenirken…

 

Şahan Gökbakar’ın Yeni Filmi Kayhan’dan İlk Kareler ve Fragman yayınlandı…

Recep İvedik filmleri ile izleme rekorları kıran oyuncu Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Kayhan’ın ilk görüntüleri yayınlandı.

Şahan Gökbakar beyaz perdeye yine iddialı gireceği düşünülüyor gibi.

Geçen yıl gösterime giren Recep İvedik 5 ile seyirci rekorunu kıran Şahan Gökbakar, televizyon programları yaptığı dönemde ekrana koyduğu bir başka karakter Kayhan ile seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar, filmin tanıtım afişini kişisel Instagram hesabından paylaşmıştı.


9 ŞUBAT’TA GÖSTERİME GİRECEK

YeniTakvim‘in haberine göre; Togan Gökbakar’ın da yönetmenliğini üstlendiği filmin çekimleri beş hafta sürdü ve İstanbul’da gerçekleştirildi.

Eline geçen yıllıktan lise arkadaşlarının aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenen Kayhan’ın intikam alma çabasını anlatan film, 9 Şubat 2018 tarihinde gösterime girecek. Gökbakar ayrıca geçen günlerde Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bir sonraki projesinin Recep İvedik 6 olduğunu da duyurdu.

ŞAHAN YİNE İDDİALI

Şahan Gökbakar, kardeşi Togan ile senaryosunu yazdığı film için, “Kayhan yaptığım skeçler arasında en sevilen karakterlerden biriydi. Sinemadaki hikayesinde de herkesin ona çabucak ısınacağını düşünüyorum”

diye konuştu.

“BEŞİKTEN MEZARA KADAR”

Şahan sözlerine şöyle devam etti:

Kayhan aslında tüm masumiyetine ve temiz kalbine rağmen, kendisine haksızlık edildiğinde bunu kabullenemeyen insanları anlatıyor. O’na kötülük yapanlar için intikam planları hazırlasa da, diğer yandan, ‘arkadaşlık yemini’ ettiği dostunu da ölümüne savunuyor. O aslında bizler gibi…

Hepimizin arzu ettiği, ‘Beşikten mezara kadar’ dostlukların adamı” dedi.

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.