Rus Spikerin Instagram’daki cesur Pozları

Rus Spikerin Instagram’daki cesur Pozları, Takipçilerini İkiye Böldü
Rus spiker Yana Koshkina’nın Instagram’daki yakıcı pozları etkieciliği ile takipçilerini ikiye böldü. Çektiği fotoğrafları yüzünden zor günler geçirdiği söyleyen Yana, cesur paylaşımlar yapmayı gene de elden bırakmaktan çekinmedi.

Rus televizyon kanalı Channel One (Kanal 1) ekranlarında spikerlik meydana getiren Yana Koshkina, Instagram paylaşımları yüzünden zor günler geçirdiği öğrenildi.

İZLEYİCİLER GÜZEL SPİKERE TEPKİLİ

27 yaşındaki Yana Koshkina Rus televizyon kanalı Channel One’nın (Kanal 1) gözdesi olmaya devam ediyor. Tüm Rusya’ya güzelliğiyle nam salmış durumda olan Yana Koshkina isimli spikerin hayran kitlesi ise sayılamayacak kadar çok fazla. Yana Koshkina bu senenin başlarında küvetde elinde şampanya kadehiyle kendi resmi Instagram hesabından çıplak bir fotoğraf paylaştı ve takipçilerini ve hayranlarını kendine daha da çok hayran bıraktı.

Bu paylaşımı takipçileri tarafınfan ucuz ve bayağı kaliteli buldular. Hatta bir takipçisi fotoğraf ile ilgili “Hiç doğal görünmüyor. Channel One niçin bu şekilde bir tipi bünyesinde barındırıyor?” şeklinde yazdı.

AMA O KİMSEYE ALDIRMIYOR

Seksi vücutlu spiker Yana Koshkina bu paylaşımları adeta görmezden gelmiş ve bunca olan şeylere inat olarak yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Bir paylaşımında ateşli sunucu siyah elbisesiyle kırmızı bir koltukta tatlı bir poz vererek yüreklere ateşler düşürdü. Yana Koshkina paylaşımın altında “Umduğunuzu bulamamak her zaman güzeldir.” yazdı.


İşte Rus spikerin o pozlarından bir tanesi:

Çekindiği bu fotoğraf karesinde güzelliği ve seksi duruşundan dolayı ödün vermeyen ünlü spiker Yana Koshkina üzerindeki beyaz elbiseyle takipçileri tarafından çok fazla beğeni topladı. Rus güzel bundan önceki pozlarında ise göğüs dekoltesine yer vererek olgun vücudunu ortaya atarak yine takipçilerinin göz bebeği olmaktan kaçınmadı.

Channel One (Kanal 1) ekranlarında izleyicileri televizyon karşısına toplayan rus güzeli Yana Koshkina 27 yaşında olmasına rağmen güzelliğini elden bırakmamış.

Başka gazetelerin resmi internet haber sitelerinde yapılan habere göre rus güzel Yana Koshkina’nın daha önceden de bu şekilde çılgınca ve kimseyi aldırmadan takipçilerine özel seksi pozlar verdiği haberlere yer verilmiş.

Yeni Takvim/ Magazin Haberleri

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.