Karaman Belediye Otobüsü Saat ve Güzergahları

Karaman belediye otobüs saatleri ve Karaman belediye otobüs güzergahları.

1 NOLU OTOBÜS HATTI
OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 06:30 – 07:00 – 07:30 – 08:00 – 08:30 – 09:00 – 09:30 – 10:00 – 10:30 – 11:00 – 11:30 – 12:00 – 12:30 – 13:00 – 13:30 – 14:00 – 14:30 – 15:00 – 15:30 – 16:00 – 16:30 – 17:00 – 17:30 – 18:00 – 18:30 – 19:00 – 19:30 – 20:00 – 20:30 – 21:00 – 21:30 – 22:00
Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00 OTOGAR 00:35:00 2. TOKİ
00:05:00 ÖĞRETMEN EVİ 00:36:00 1. TOKİ (OKULLAR)
00:08:00 BELEDİYE İŞ HANI 00:39:00 HÜRRİYET MAH.
00:10:00 BELEDİYE 00:40:00 SARI ÇİÇEK PARKI
00:13:00 KIZILAY YURDU 00:45:00İMAM-I AZAM CAMİ
00:15:00 POLİS EVİ 00:47:00 VALİLİK – ADLİYE
00:20:00 ÜNİVERSİTE 00:50:00 TÜRK DİLİ PARKI
00:25:00 DEVLET HASTANESİ 00:53:00 BELEDİYE İŞ HANI
00:27:00 SALI PAZARI 00:55:00 ÖĞRETMEN EVİ
00:30:00 3. TOKİ 01:00:00 OTOGAR
2 NOLU OTOBÜS HATTI
OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:00 – 08:00 – 09:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 17:00 – 18:00 – 19:00 – 20:00 – 21:00
Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00 OTOGAR 00:20:00SPOR LİSESİ
00:02:00 BİLALİ HABEŞ CAMİ 00:25:00HAL
00:03:00KALE 00:30:00URGAN
00:04:00 KENT MEYDANI 00:40:00SPOR LİSESİ
00:05:0030 METRELİK YOL 00:45:00ÜNİVERSİTE
00:07:00 BELEDİYE İŞ HANI 00:50:00 BELEDİYE İŞ HANI
00:10:00 BELEDİYE 00:55:00İSMET PAŞA
00:10:00 K.Y.K. 00:56:00KENT MEYDANI
00:15:00 ÜNİVERSİTE 00:57:00KALE
00:17:00 D.FAKİH HUZUR EVİ 01:00:00OTOGAR

3 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 06:30 – 07:00 – 07:30 – 08:00 – 08:30 – 09:00 – 09:30 – 10:00 – 10:30 – 11:00 – 11:30 – 12:00 – 12:30 – 13:00 – 13:30 – 14:00 – 14:30 – 15:00 – 15:30 – 16:00 – 16:30

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:30:00 2. TOKİ
00:04:00 MAKRO MARKET00:35:00 1.TOKİ
00:05:00 KARAMAN LİSESİ00:38:00A.TAYYAR A.LİSESİ
00:06:00 1.İSTASYON CAD.00:40:00 BEYAZ KENT
00:07:00KENT MEYDANI 00:42:00 VALİLİK-ADLİYE
00:08:00 30 METRELİK YOL00:48:00 BELEDİYE İŞ HANI
00:12:00BELEDİYE 00:54:00 1.İSTASYON CADDESİ
00:15:00 ÜNİVERSİTE00:57:00 KARAMAN LİSESİ
00:20:00DEVLET HASTANESİ00:58:00 MAKRO MARKET
00:25:003. TOKİ 01:00:00 OTOGAR

4 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:00 – 08:00 – 09:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 17:00 – 18:00 – 19:00 – 20:00 – 21:00

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:30:00 2. TOKİ
00:04:00 MAKRO MARKET00:35:00 1.TOKİ
00:05:00 KARAMAN LİSESİ00:38:00A.TAYYAR A.LİSESİ
00:06:00 1.İSTASYON CAD.00:40:00 BEYAZ KENT
00:07:00KENT MEYDANI 00:42:00 VALİLİK-ADLİYE
00:08:00 30 METRELİK YOL00:48:00 BELEDİYE İŞ HANI
00:12:00BELEDİYE 00:54:00 1.İSTASYON CADDESİ
00:15:00 ÜNİVERSİTE00:57:00 KARAMAN LİSESİ
00:20:00DEVLET HASTANESİ00:58:00 MAKRO MARKET
00:25:003. TOKİ 01:00:00 OTOGAR

5 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:00 – 08:00 – 09:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 17:00 – 18:00 – 19:00 – 20:00 – 21:00

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:37:00 FATİH LİSESİ
00:03:00 FATİH MAHALLESİ 00:40:00 SİYASER MAH.
00:05:00 BUCAKKIŞLA YOLU 00:45:00 BEYAZKENT
00:15:00 KAZALPA 00:50:00 ÇARŞAMBA PAZARI
00:18:00 KENT MEYDANI 00:55:00 PAZARTESİ PAZARI
00:20:00 30 METRELİK YOL01:00:00 PİRİ REİS KÜLTÜR MER.
00:23:00 BELEDİYE İŞ HANI 01:05:00 BELEDİYE İŞ HANI
00:25:00 BELEDİYE 01:07:00 KENT MEYDANI
00:30:00SELÇUKLU HASTANESİ 01:10:00 KAZALPA
00:33:00 KENZİ CADDESİ 01:15:00 OTOGAR

6 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:00 – 08:00 – 09:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 17:00 – 18:00 – 19:00 – 20:00 – 21:00

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:40:00ORGANİZE 2.YOL
00:05:00PERŞEMBE PAZARI00:42:00HOBİ BAHÇELERİ
00:07:00MOLLA FENARİ CAD.00:45:00YUNUS EMRE KREŞ
00:10:00BELEDİYE İŞ HANI00:47:00ÇIRAKLIK EĞİTİM
00:12:00BELEDİYE00:50:00POLİS EVİ
00:16:00 KIZILAY YURDU00:52:00KIZILAY YURDU
00:17:00 POLİS EVİ00:57:00BELEDİYE İŞ HANI
00:25:00AT ÇİFTLİĞİ00:59:00MOLLA FENARİ CAD.
00:30:00BİSKOT BİSKÜVİ 01:00:00PERŞEMBE PAZARI
00:37:00POLİS OKULU01:05:00OTOGAR

7 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:30 – 08:30 – 09:30 – 10:30 – 11:30 – 12:30 – 13:30 – 14:30 – 15:30 – 16:30 – 17:30 – 18:30 – 19:30 – 20:30 – 21:30

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:32:00ÜNİVERSİTE
00:03:00KALE00:36:00K.Y.K.
00:05:00KENT MEYDANI00:40:00KIZILAY YURDU
00:06:0030 METRELİK YOL00:42:00BELEDİYE
00:08:00BELEDİYE İŞ HANI00:45:00BELEDİYE İŞ HANI
00:10:00BELEDİYE00:47:00İSMET PAŞA
00:14:00KIZILAY YURDU00:48:00KENT MEYDANI
00:20:00K.Y.K.00:50:00KALE
00:22:00ÜNÜVERSİTE00:50:00EMİR MUSA CAMİ
00:27:00FEN LİSESİ00:52:00HİSAR MAHALLESİ
00:30:004. TOKİ01:00:00OTOGAR

8 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:00 – 08:00 – 09:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 17:00 – 18:00 – 19:00 – 20:00 – 21:00

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:38:00SARAY KOOPERATİFİ
00:04:00ATATÜRK MAHALLESİ00:43:00A.METE HUZUR EVİ
00:08:00KONYA YOLU00:50:00DEVLET HASTANESİ
00:12:00MAKRO MARKET00:56:004. TOKİ
00:13:001. İSYASYON CADDESİ01:00:00FEN LİSESİ
00:15:00KARAMAN LİSESİ01:05:00ÜNÜVERSİTE
00:17:00KENT MEYDANI01:08:00BELEDİYE
00:19:0030 METRELİK YOL01:10:00BELEDİYE İŞ HANI
00:20:00BELEDİYE İŞ HANI01:13:00İSMET PAŞA
00:22:00BELEDİYE01:18:001.İSTASYON CADDESİ
00:25:00ANADOLU LİSESİ 01:25:00MAKRO MARKET
00:30:00AİLE SOS. POL.MÜD.01:30:00OTOGAR
00:33:00SGK

9 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:30 – 08:30 – 09:30 – 10:30 – 11:30 – 12:30 – 13:30 – 14:30 – 15:30 – 16:30 – 17:30 – 18:30 – 19:30 – 20:30 – 21:30

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:55:00HÜRRİYET MAH.
00:05:00MAKRO MARKET01:00:00İMAM-I AZAM CAMİ
00:08:00SÜMER MAH.01:05:00VALİLİK-ADLİYE
00:12:00LARENDE MAH.01:08:00BELEDİYE İŞ HANI
00:15:00TEKEL SUMA01:10:00ÖĞRETMEN EVİ
00:25:00KARAMAN STADYUMU01:15:00PİRİ REİS İLKOKULU
00:30:00PİRİ REİS İLKOKULU01:20:00KARAMAN STADYUMU
00:35:00ÖĞRETMEN EVİ01:30:00TEKEL SUMA
00:37:00BELEDİYE İŞ HANI01:35:00LARENDE MAH.
00:40:00BELEDİYE01:40:00SÜMER MAH
00:45:00ÜNÜVERSİTE01:42:00MAKRO MARKET
00:50:00FENLİSESİ01:45:00OTOGAR
00:52:00HASTANE

10 NOLU OTOBÜS HATTI

OTOGAR ÇIKIŞ SAATLERİ = 07:30 – 08:30 – 09:30 – 10:30 – 11:30 – 12:30 – 13:30 – 14:30 – 15:30 – 16:30 – 17:30 – 18:30 – 19:30 – 20:30 – 21:30

Süre DURAK ADI Süre DURAK ADI
00:00:00OTOGAR00:27:00DEVLET HASTANESİ
00:03:00HİSAR MAHALLESİ00:30:004. TOKİ
00:07:00EMİR MUSA CAMİ00:35:00FENLİSESİ
00:10:00KALE00:40:00ÜNÜVERSİTE
00:12:0030 METRELİK YOL00:45:00K.Y.K.
00:13:00FİNAS BANK00:48:00BELEDİYE İŞ HANI
00:15:00BELEDİYE00:50:00İSMET PAŞA
00:16:00MUT CADDESİ00:52:00KENT MEYDANI
00:18:00MARA YOLU00:55:00KALE
00:20:00SGK00:57:00EMİR MUSA CAMİ
00:22:00A.TÜRKEŞ BULVARI01:00:00HİSAR MAHALLESİ
00:23:00YAVUZ S.S. CAMİ01:03:00OTOGAR
00:25:00KÖPRÜ (VADİ KON.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir